Hissiz Kitap Tanıtımı


Aşkın en derinden, inkâr edildiği yerden ortaya çıkışı! Kendilerini ve birbirlerine duyduğu aşkı çığlık çığlığa ve sessizce inkâr etseler de, aşkları ortalığı yakıp kavuruyor!

Alexander, hissiz, acımasız, yakışıklı, güçlü ve zengin… Daha küçücük bir çocukken öğrendi bütün bu özelliklere sahip olabilmeyi. O hislerini acımasızca rafa kaldırmış, kendi sonuna doğru ilerliyordu. Ama bilmediği, her sonun bir başlangıca gebe olduğuydu. Heaven karşısına çıktığında bütün inançları ters yüz olurken, kendi sonu birdenbire başlangıcı olduğunda ne yapacağını elbette bilemezdi.

Heaven; masum, saf ve kırılgan bir papatya… Cennetten gelen bu sessiz melek, tüm korkularını kendine zırh yaparak kökleri ile tutunduğu topraklarında, Alexander'ın fırtınasına karşı direnirken, bir aşk ateşi yakmak için geldiğinde asla tek bir yananının olmayacağını bilemezdi.Varolmadığını zannettiği kalbi boğulurcasına çırpınırken soluksuz kalarak tekrarladı: "Hissetmiyorum, hissetmiyorum, hissetmiyorum…"


KİTAP YORUMUM

Yazarın ilk kitabı olan Hissiz, o çok sevilen ulaşılmaz erkek tiplerinden biri. Sanki şeytanla tehlikeli bir randevudan çıkmış gibi hissettirdi bana. Alexander'in o karanlık ve çıkmaz sokaklarla olan dünyasına sessiz bir meleğin ses getirme.

Hissetmez... Hissetmiyor... Hissetmeyecek... Bir adam sürekli kendine bunları tekrar ediyorsa ne kadar derin bir çıkmazın içerisinde dersiniz? Onun imparatorluğunda, acımasız, çıkmazda, bir patron ve Heaven...

Heaven küçüklüğünde geçirdiği bir travma sonucu konuşamayan bir genç kız. Dedesinin çiftliğinde, her şeyden kaçan Alexander ile aralarında bir çekim oluyor. Birbirlerinin dünyasına ışık olan iki genç. Ve aşk çok kuvvetli. Çok yakıcı ve masum. Hissiz, Lemariz Müjde Albayrak'ın elinde ölümsüzleşiyor. Keyifli okumalar!

2 yorum:

  1. Kıymetli değerlendirme için çok teşekkür ederim:) umarım daha pek çok kitapta bu beğeniye layık olurum. Aşkla nicelerini okumanız dileğiyşe:)

    YanıtlaSil

INSTAGRAM / ONUROLLSTYLE