MASKE KITAP TANITIMI

MASKE - LEMARİZ MÜJDE ALBAYRAK


Bu bir masal... aşkın tutkuyla yoğuruluşunun masalı...

Adrian... Bir soy ismi olmaksızın hayatta tek başına tutunmuş güçlü bir erkek.
Sahip olamayacaklarını arzularken yıkılan kurallar ve aşılan sınırlarla işlenen bir günah daha önce hiç bu kadar önemli olmamıştı.
Maskenin ardına gizlenmiş ihtiyaçlarını saklayabildikçe yıkılmayacağına inanırken, sokakların kanunu aşk kapıyı çaldığında yeterli olacak mıydı?


Jasmine... Hayatından adadığı tek bir geceye ödenen bedellerin altında ezilmiş bir kadın.
Arzularına yenik düşmek hiç bu kadar cezbedici olmamıştı. Peki, ya kırılan kalbi? Arzularıyla başa çıkamayan ateşli benliği teslim olduğu aşkın cehenneminde yanarken, maskenin ardında gizledikleri kaybolan ruhlarına kılavuz olabilir miydi?


"Adrian yangındı! Yakan bir ateş... Tatlı tatlı çıtırdarken bir anda harlanan ve harlandığında yakıp yıkabilen,
ardından yeniden başında şarkıların söylendiği bir kamp ateşine dönüşebilen bir yangındı.
Şimdi ise onun tenini dağlıyordu. Bir yangının aleviydi ruhundan ruhuna akan ve Jasmine yanıyordu.
Küle döneceğini bile bile yanıyor, yandıkça harlanıp coşuyordu tükenen yüreği."
Maske Yorumum

Beverly Hills'in belki de en tehlikeli adamı diyebilirim Adrian Romanov'a. Sokak kurallarıyla büyümüş ve sonradan edindiği bir soy ad ile şimdi magazin dünyasının ve kadınların vazgeçilmezi olan adam. Bir maskenin ardında şeytanlarını gizleyen, yakışıklı bir adamdan daha tehlikeli ne olabilir ki?

İsimsiz ve geçmişi olmayan bir adam ona ait olan birinden başka ne isteyebilir ki? En korkunç gecelerin ve en cezbedici tutkuların kahramanı gibi Adrian. Geçmişinde zar zor hatırladığı bir olayın hayatını nasıl değiştireceğinden haberi de yok üstelik.

Jasmine... İtalyan güzeli ve geçmişinin günahını acı tatlı ödeyen kadın. Çok sevgili oğlu Adriano ve abisi Daniel ile hayatına devam eden kadın, Romanov ailesi sayesinde hem iyi dostlara hem de hayatının aşkına kavuşuyor.

Jasmine ve Adrian için maskeleri indirme ve gerçeklerle yüzleşme zamanı. Sevgili Lemariz güçlü karakterler yazmakta usta ve erkekleri son derece çekici. keyifli okumalar <3

2 yorum:

  1. Sevgili Elmas Bucak ve Onur Erol, bana da yerayordığınız ve yüzümde ki tebessümü hediye ettiğiniz için sonsuz teşekkürler:) mutluluğumun güzel misafirlerisiniz:)

    YanıtlaSil
  2. Sevgili Lemariz, böyle güzel kitapları okumamıza sebep verdiğin için teşekkür ederim. Daha nice kitaplara :)

    YanıtlaSil

INSTAGRAM / ONUROLLSTYLE