BİZİM KIZLAR SAHADA Bİ BAŞKA

 Plazaların topuk sesleri yeşil sahalara iniyor!
Actifit tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kızlar Sahada projesinin “Kurumsal Kupa” ve “Takımını Kur Gel” karşılaşmalarına sayılı günler kaldı. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin kadın çalışanları ve takım ruhunu yaşamak isteyen kadınlar yeşil sahada top koşturacak.

Futbol bilgisine ihtiyaç yok! Amaç takım ruhu ile güçlenmek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde ünlü babalar ve kızlarının katıldığı bir etkinlikle başlayan Türkiye’nin ilk ve tek özel kadınlar futbol turnuvası 'Kızlar Sahada’da “Kurumsal Kupa” ve “Takımını Kur Gel” zamanı! Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin kadın çalışanlarının kıyasıya mücadele edeceği “Kurumsal Kupa” ve bireysel katılımcıların karşılaşacağı “Takımını Kur Gel” turnuvaları 9-10 ve 23-24 Mayıs tarihlerinde İstanbul Darüşşafaka Futbol Sahası'nda, 30-31 Mayıs, 6-7 Haziran tarihlerinde de Ankara’da düzenlenecek.

CEO’lar da sahaya iniyor!
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kızlar Sahada projesinin ikinci ayağı olan Kurumsal Kupa’ya Procter & Gamble, Eczacıbaşı, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Coca-Cola İçecek, Ford Otosan, Vodafone, Johnson&Johnson, Pupa Bilişim, Monitise, Bimeks, C&A, MUDO, Perfetti Van Melle, OSRAM, Reklamstore, Eczacıbaşı, Lidyana.com, Borusan Otomotiv, Aral Game, Galatasaray SK, HDI Sigorta Amerikan Hastanesi ve Allianz gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin kadın çalışanları katılacak. 8 kişilik takımlarla sahaya çıkmaya hazırlanan kadınlar iş hayatındaki topuk seslerini yeşil sahaya taşıyacak.

Biletix, Karnaval.com, Amerikan Hastanesi, Coca-Cola İçecek ve Futbolist’in sponsor olduğu bu yılki turnuvalarda;  Aşşk'a Geldik, AMT Group, Karaköy İdman Yurdu, Fighters FC, Star Wars, Dino Kızları, Futbolist, WIPER, WINNERS, Rengarenk, Queen Bees, Notre Michel, Libertarias CF, İKK Futbol, BAU International ve Darüşşafaka takımları “Takımını Kur Gel” kategorisinde mücadele edecek. Bu sene takımların formalarını da iki senedir Takımını Kur Gel Şampiyonu Aşşk Kahve'nin BU’AŞŞKA ekibi tasarlıyor.

Geçtiğimiz yıllarda, 22 Kurumsal ve 8 Takımını Kur Gel takımının katıldığı turnuvalarda şirket CEO’ları da top koşturmuştu. Bu yıl da kıyasıya mücadelenin yaşanacağı ve renkli görüntülerin oluşacağı turnuvaya katılmak isteyen şirketlerin www.kizlarsahada.com’dan başvuru yapmaları gerekiyor.  
0 yorum:

Yorum Gönder

INSTAGRAM / ONUROLLSTYLE