Türk erkeklerinin gülüşleri mercek altına!


Signal White Now Men yaptığı araştırma ile Türk erkeklerinin gülüşlerini mercek altına aldı
Dünyanın anında beyazlık sağlayan erkeklere özel ilk diş macunu Signal White Now Men, Türk erkeklerinin diş, ağız bakımı ve gülüşlerine ilişkin yaptığı araştırma sonuçlarını yayınladı.
  • Türk erkekleri gülmekten çekiniyor.
  • Gülmenin erkek işi olmadığını düşünüyor.
  • Türk kadınları en çok Engin Öztürk, Kerem Bursin, Burak Özçivit, 
  • Kadınların gülüşünü en çok beğendiği H
  • “Erkek adam gülmez” hala tabu !
  • Kadınlarının kalbine giden yol muhteşem bir gülüşten geçiyor.

Signal White Now Men, yaptığı araştırma ile Türk erkeklerinin gülüşlerini mercek altına aldı
Dünyanın anında beyazlık sağlayan erkeklere özel ilk diş macunu Signal White Now Men, Türk erkeklerinin diş, ağız bakımı ve gülüşlerine ilişkin yaptığı araştırma sonuçlarını yayınladı.
Signal White Now Men, dayanılmaz gülüşlerin formülünü sunuyor
Tek fırçalamada anında beyazlık etkisi ile devrim yaratan erkeklere özel ilk diş macunu Signal White Now Men, Türk erkeklerinin diş, ağız bakımı ve gülüşlerini mercek altına aldığı bir araştırma yaptı.
Türk erkekleri gülmekten çekiniyor
Dünyanın güvenilir ve yenilikçi araştırma şirketlerinden ICM tarafından 1009 kadın ve erkek ile yapılan araştırma sonuçlarına göre; Türk erkekleri gülmekten çekiniyor. Kadınlara göre ise muhteşem bir gülüş erkeklerin en güçlü silahlarından biri. Araştırmaya katılan kadınların %40’ı erkeklerin gülüşlerinin daha az farkında olduklarını düşünüyor.
Erkekler gülüşlerinden memnun değil
Araştırmaya katılan 10 erkekten 8’i gülüşünden memnun değil. Erkeklerin üçte ikisi kadınlara göre dişlerinin daha sarı olduğunu düşünüyor. Türk erkeklerinin en büyük takıntıları arasında daha beyaz (%62) ve lekesiz dişlere (%25) sahip olmak var.
Neden erkeklere özel bir diş macununa ihtiyaç var?
Konu ağız ve diş olunca tüm dünyada, erkekler kadınlardan daha farklı davranıyor. Kadınlar ağız ve diş bakımını makyajlarının bir parçası olarak görüyorlar. Erkekler ise sigara, çay, kahve ya da şarap tüketimi gibi rutin alışkanlıkların dişlerdeki sararma ve leke gibi etkileriyle daha zor başa çıkıyorlar. Signal White Now bu ihtiyaçtan yola çıkarak dünyada erkeklere özel ilk diş macunu White Now Men’i geliştirdi.
Signal White Now Men, içeriğinde bulunan mavi ışık mikropartikülleri, devrim yaratan mavi ışık teknolojisi ve iki kat güçlü formülü sayesinde sigara, çay, kahve ve şarap gibi diş lekelerini yok ederken, citrus, mentol ve nane aroması ile gün boyu ferahlık sağlıyor.
Türk erkekleri gülmenin erkek işi olmadığını düşünüyor
Gülmek Türk erkekleri için hassas konuların başında geliyor. Çocukluktan beri çevrelerinden “Erkek adam gülmez” telkini alan Türk erkekleri, gülmenin “erkek işi” olmadığına inanıyor. Araştırmaya göre erkeklerin %40’ı, duygularını belli etmemeleri ve fazla gülmemeleri gerektiğini düşünüyor. Böyle davranmayı babalarından, arkadaşlarından ya da medyadan öğreniyorlar.
Halbuki Türk kadınlarının yarısından fazlası (%51) gülen erkeklerin daha güvenilir olduğunu, üçte ikisi (%63) gülen erkekleri gülmeyen erkeklere göre daha başarılı bulduğunu, %48’i ise gülen bir erkeğin daha maskülen göründüğünü söylüyor.
Herşey erkeklerin güzel bir gülüşüne bakıyor
Konu randevulara gelince, muhteşem bir gülüş kadınların kalbine giden yol. Araştırmaya katılan kadınların %40’ı erkekte aradıkları en çekici özelliğin güzel gözler (%13), iyi bir fizik (%12) ve espri anlayışından (%21) öte güzel bir gülüş olduğunu söylüyor. Erkeklerin %75’i iyi bir gülüşle kadınların gözünde daha çekici olacaklarını düşünüyor. Bu konuda kadınlara hak veriyor olsalar bile, onlar için ‘Erkek adam gülmez” hala tabu !
Muhteşem bir gülüş  tüm kaleleri fethediyor
Araştırma erkeklerin gülmeye dair tüm tereddütlerine rağmen, muhteşem bir gülüşün tüm kaleleri fethedeceğini gösteriyor. 
Erkeklerin %43’ü bir kadınla ilk buluşmanın iş görüşmesinden (%37), topluluk önünde konuşma yapmaktan (%38) ya da önemli toplantılardan (%39) daha büyük bir gerginlik yarattığını söylüyor. Fakat 10 kadından 8’i muhteşem bir gülüşün ilk buluşmada “tüm kaleleri fethettiğini” düşünüyor.
Türk kadınlarının yaklaşık dörtte biri (%22) için buluştukları erkeğin gülmeyişi, oturup kalkmayı bilmemesinden (%15), muhabbet edememesinden (%14) ya da uygunsuz bir sohbet konusu açmasından (% 11) daha büyük hayal kırıklığı yaratıyor.
Gülmek en çok onlara yakışıyor.
Araştırmaya göre, Türk kadınları en çok Engin Öztürk, Kerem Bursin, Burak Özçivit, Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’un gülüşünden etkileniyor. Kadınların gülüşünü en çok beğendiği Hollywood yıldızları ise Brad Pitt, Tom Cruise, Bruce Willis ve George Clooney. Hepsinin ortak özelliği bembeyaz dişleriyle dayanılmaz gülüşleri.
Türkiye’nin gülümseyen ve sağlıkla gülümseten markası Signal, White Now Men ile tek fırçalamada erkeklere dayanılmaz gülüşler ve kadınların kalbine giden yolun anahtarını sunuyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

INSTAGRAM / ONUROLLSTYLE