BLAM!


"NEFES KESEN FİZİKSEL GÖSTERİLER... VE ENERJİ DOLU SLAP-STICK KOMEDYASI"

Herkese merhaba, geçtiğimiz hafta Zorlu Center PSM'de çok keyifli bir oyuna gittim. Sıkıcı bir ofis ortamında neler yapılır? Günelik ofis araçlarının üstünüze geldiği oldu mu? İşte Blam böyle bir oyun Sıkıcı ofis ortamında çalışan dört memurun sıradışı gösterisini kaçırmayın!


Dört dahiyane memur, sabahtan akşama kadar süren dayanılmaz sıkıcı mesai saatlerinden bir kaçış yolu ararken gündelik hayatın sil baştan oluşturulduğu, hayal ürünü bir oyun yaratır.
Bu ilginç fikirden doğan kahkaha ve enerji dolu BLAM!'de sıradan bir işyeri, çalışanların sevdikleri filmlerden sahneler canlandırdıkları, uzaylılar, süper kahramanlar ve beyaz perdenin klasikleşmiş kötü adamlarının işgal ettiği bir dünyaya dönüşüyor.
Tüm yaş aralığındaki tiyatroseverlere yeni bir gösteri deneyimi sunan BLAM!, yaratıcıları Neander ekibi tarafından Die Hard'ın The Office ile kesişimi olarak tarif ediliyor.
İnanılmaz gösteriler, nefes kesen fiziksel maharetler, enerji yüklü manevralar ile BLAM!, Türkiye'de ilk kez Zorlu'da izleyicilere eğlence dolu bir deneyim yaşatacak.

'DIE HARD’ MEETS 'THE OFFICE'

To escape their tedious 9-to-5 jobs, four ingenious office workers invent BLAM! – an imaginary game where ordinary life is put through the shredder. In this hilarious and explosive show, the everyday workplace is transformed into a world populated by aliens, superheroes and classic blockbuster movie villains.  With neck-breaking stunts, breathtaking physical feats, exhilarating parkour and heaps of attitude, BLAM! takes you on an extraordinary riotous adventure. 

Neander is a physical theatre company that has toured worldwide under the artistic direction of critically acclaimed performer and director Kristján Ingimarsson. Neander’s productions display limitless physical expression along with boundless curiosity.

This smash-hit has been drawing packed houses and standing ovations from delighted crowds at this year’s Edinburgh Festival Fringe and London's Peacock Theatre. BLAM! mixes comedy, narrative theatre, acrobatics and daring physical stunts. A wordless performance, it offers an imaginative, action-packed and highly entertaining experience, taking physical theatre to new heights of innovation. 


0 yorum:

Yorum Gönder

INSTAGRAM / ONUROLLSTYLE