Victorinox Maverick, şimdi hem daha fonksiyonel, hem daha zarif…


VICTORINOX’DAN MODERN BİR KLASİK, MAVERICK SAAT

MAVERICK SAAT, VICTORINOX’DAN KLASİKLEŞMİŞ SPOR TARZ

İsviçre’li Victorinox Swiss Army, Maverick saatin modelini 2013 de yenileyerek, klasikleşmiş spor tarza yeni bir yorum getirdi.  Klasik görünümden vazgeçemeyenlerin tutkuyla bağlandığı spor modeli ile Victorinox Maverick, şimdi hem daha fonksiyonel, hem daha zarif…


Saat denildiğinde akla ilk gelen İsviçre’nin en eski markası Victorinox Swiss Army, Maverick modelini yenileyerek klasikleşmiş spor modeline modern bir yorum getirdi.
Rahat okunan kadran ve keskin renklerle; daha cesur ve güçlü bir kimliğe bürünen Victorinox Maverick,  kadın ve erkekler için olan modelleri ile 2013 sonlarında yeni bir atakla, Victorinox tutkunlarını sevindirdi.
Çelik ve altından oluşan 2 renkli bileklik ve altın renkli çelik kasası ile dikkat çeken Maverick;  modern yorumunda, çelik, kırmızı, mavi ve koyu kahve tonları ile de fark yaratmayı sevenlerin modeli oldu.
Victorinox Maverick, sportif özelliğini devam ettirirken, yenilenen modern yüzü, değişmeyen ana hatları ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonları ile sihirli bir dokunuş gibi kolunuzdaki cazibesini artırıyor.
Dört farklı renk seçeneği eklenen Maverick, çelik ve kauçuk kayış alternatifinin yanı sıra, birbirine uyumlu canlı ve sıcak renkleri ile de Victorinox tutkunlarının gönlünü fethediyor.


0 yorum:

Yorum Gönder

INSTAGRAM / ONUROLLSTYLE